notiOne niebieski - skuteczny lokalizator do kluczy, portfela i nie tylko!

BR_00304

Produkt nowy

PRODUKT DOSTĘPNY - REALIZACJA ZAMÓWIENIA DO 2 DNI

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Formy płatności: 
• przelew na konto
• płatnośći online Przelewy24 i Tpay.com
• karty płatnicze
• PayPal
• za pobraniem

109,00 zł brutto

Czym jest notiOne?
notiOne to rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo dzieciom, osobom starszym, zwierzętom, cennym przedmiotom codziennego użytku jak klucze, portfel, torebka i pojazdom (samochód, rower, motocykl). Kompaktowe urządzenie w połączeniu z dedykowaną aplikacją, pozwala odnaleźć to co dla
nas cenne.

Zasada działania tego rozwiązania jest niezwykle prosta i skuteczna.
notiOne przymocowany np. do kluczy, w sposób ciągły wysyła sygnał nadawczy pozwalający na jego identyfikację. Sygnał automatycznie odbierany jest przez znajdujące się w promieniu kilkudziesięciu metrów smartfony z zainstalowaną aplikacją notiOne lub inną aplikacją współpracującą z systemem. Informacja o lokalizacji zguby przesyłana jest następne na telefon Odbiorcy i wyświetlana na mapie aplikacji notiOne. W ten sposób informacje o tym gdzie znajduje się zguba, przesyłane mogą być nawet z odległych krańców Polski!

Rozwiązanie zostało stworzone w oparciu o działanie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem technologii Bluetooth Smart 4.0+ LE. Obecnie aplikacja działa na urządzeniach mobilnych wyposażonych w system Android oraz iOS oraz poprzez stronę internetową: https://web.notione.com

Funkcje aplikacji notiOne:

Mapa - miejsce, w którym po raz ostatni wychwycony został sygnał z lokalizatora wyświetla się  w aplikacji notiOne w postaci adresu i znacznika na mapie. Można również sprawdzić historię lokalizacji z ostatnich 30 dni.
Szukaj w pobliżu - funkcja przydatna szczególnie w przypadku poszukiwań typu: „to musi gdzieś tu być” (np. klucze w domu). Po jej uruchomieniu, na wyświetlaczu pojawia się ikonka radaru naprowadzająca na miejsce ukrycia poszukiwanego przedmiotu, do którego przymocowany jest notiOne. Im bliżej przedmiotu jesteśmy, tym większy jest zasięg na radarze. Sygnał dźwiękowy emitowany przez lokalizator oraz świecąca dioda dodatkowo ułatwiają poszukiwania.
Znajdź telefon - szukasz telefonu znajdującego się gdzieś w pobliżu? naciśnięcie notiOne spowoduje, że telefon z którym został sparowany zaczynie dzwonić, nawet jeśli jest wyciszony.

Szukając tego co zgubiłeś, nie jesteś sam!
Żadne z podobnych urządzeń działających w Polsce, opartych na technologii bluetooth, nie ma tak szerokiego wsparcia aplikacji współpracujących z systemem. Standardowe urządzenia mają zazwyczaj zdolność lokalizowania ograniczoną do kilkudziesięciu metrów. Urządzenie notiOne, dzięki wsparciu ponad 1 mln. użytkowników aplikacji wspierających, pomaga odnaleźć zgubę nawet w odległych krańcach Polski. Jest to obecnie jedyne takie urządzenie i jedyny taki system w Polsce.

Rozwiązanie zostało doskonale przemyślane pod kątem potrzeb każdego użytkownika.

Do dyspozycji są dwie praktyczne formy urządzenia: wielofunkcyjny brelok oraz gustowna opaska na rękę dla dzieci. Materiał, z którego wykonany został notiOne jest wytrzymały, hypoalergiczny i nietoksyczny, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia nawet najmłodszych użytkowników. Urządzenie jest również odporne na warunki atmosferyczne.

Zastosowanie:

Lokalizator dla psa
Niewielki lokalizator notiOne przymocowany do obroży, pomoże Ci sprawdzić w darmowej aplikacji, gdzie jest Twój pies. notiOne lokalizuje zgubę nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale i na znacznie dalsze odległości (nawet z drugiego końca Polski).

Lokalizator dziecka
Niewielki brelok notiOne przymocowany np. do kurteczki lub tornistra, daje Ci możliwość sprawdzenia w darmowej aplikacji, gdzie jest Twoje dziecko. notiOne wskazuje lokalizację nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski.

Lokalizator roweru
Niewielki breloczek notiOne przymocowany np. pod siodełkiem, pomoże Ci sprawdzić w aplikacji, gdzie jest Twój rower. Zlokalizuje skradziony pojazd nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski.

Lokalizator kluczy
Niewielki lokalizator notiOne pomoże zlokalizować klucze, rower, portfel oraz inne cenne przedmioty. notiOne lokalizuje zgubę nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski.

FAQ

1. Jak działa notiOne i jaki jest jego zasięg?
Urządzenie notiOne wysyła sygnał, który następnie odbierany jest przez telefony z zainstalowaną aplikacją notiOne oraz innymi aplikacjami współpracującymi z systemem, które znalazły się w promieniu do 90m od urządzenia. Gdy taki telefon wyłapie sygnał z lokalizatora, ustala jego lokalizację na podstawie własnego GPS, a następnie informację o lokalizacji wysyła na telefon Odbiorcy. Dzieje się to wszystko w sposób automatyczny i pozwala na namierzanie zguby nie tylko w pobliżu, ale i na bardzo dalekie odległości.

2. Na jakich urządzeniach działa system notiOne?
System działa na telefonach i tabletach, które mają system Android (wersja 4.3 oraz wyższe) oraz iOS (wersja powyżej 9) oraz są wyposażone w Bluetooth 4.0+ Low Energy. Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest połączenie z Internetem.

3. Czy notiOne działa w oparciu o GPS?
Nie, lokalizator notiOne działa w oparciu o technologię Bluetooth. Potrafi jednak namierzyć zgubę nie tylko w zasięgu sygnału Bluetooth (ok 90m), ale i na drugim końcu Polski. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu sieci telefonów pośredniczących, które wyłapują sygnał z lokalizatora i przekazują go na telefon Odbiorcy. Obecnie w Polsce jest łącznie ponad 1 milion użytkowników aplikacji notiOne i aplikacji współpracujących z systemem notiOne. Dzięki nim, informacja o lokalizacji może być szybko przekazana na telefon nawet z bardzo dużych odległości.

4. Czy aby telefon odebrał sygnał z lokalizatora musi mieć włączoną aplikację, Bluetooth,lokalizację i Internet?
Aplikacja nie musi być włączona, wystarczy, że jest zainstalowana na smartfonie. Telefon musi mięć dostęp do Internetu w celu wysłania sygnału lokalizacji. Aplikacja samodzielnie włącza i wyłącza Bluetooth, więc nie musi być on włączony.

5. Czy notiOne pomoże znaleźć klucze ukryte w domu?
Do lokalizowania zguby w pobliżu, np. kluczy, które spadły pod kanapę lub kota, który ukrył się w mieszkaniu, przeznaczona jest specjalna funkcja w aplikacji: “Szukaj w pobliżu”. Po jej włączeniu, telefon naprowadza na miejsce ukrycia z bardzo dużą dokładnością. Dodatkowo w poszukiwaniach pomaga sygnał dźwiękowy.

6. Jak znaleźć telefon za pomocą urządzenia notiOne?
Urządzenie notiOne po naciśnięciu go w dłoni spowoduje, że telefon, z którym jest sparowany zacznie dzwonić, nawet jeśli jest w trybie wyciszenia.

7. W jaki sposób mogę zobaczyć na aplikacji gdzie jest np. mój pies, który uciekł podczas spaceru?
Dane o lokalizacji wyświetlają się w aplikacji w przejrzysty sposób, za pomocą znacznika na mapie oraz adresu. Aplikacja notiOne pokazuje również historię lokalizacji z ostatnich 30 dni.

8. Ile jest w Polsce telefonów, które automatycznie odbierają sygnał notiOne?
Obecnie w Polsce jest łącznie ponad 1 milion użytkowników aplikacji notiOne i aplikacji współpracujących z systemem notiOne. Dzięki nim, informacja o lokalizacji może być szybko przekazana na telefon nawet z bardzo dużych odległości.

9. Jakie aplikacje współpracują z systemem notiOne?
Aplikacje współpracujące z notiOne są to popularne wśród użytkowników polskie aplikacje. notiOne wspiera krajowy rynek aplikacji mobilnych.

10. Czy notiOne działa w lesie?
W miejscach takich jak las, pole, góry czy inne miejsca rzadko uczęszczane przez ludzi, sygnał notiOne będzie odbierany tylko wtedy gdy w pobliżu urządzenia notiOne znajdzie się telefon z zainstalowaną odpowiednią aplikacją (notiOne lub inną aplikacją współpracującą)

11. Ile urządzeń można przypisać do jednego konta?
Do każdego konta w aplikacji notiOne można przypisać wiele urządzeń. Każde z nich można spersonalizować - ustawić nazwę i zdjęcie. Każde z urządzeń posiada swoją osobną mapę oraz historię lokalizacji. Możesz zmieniać kolejność urządzeń na liście. W tym celu wybierz urządzenie i przesuń palcem po ekranie.

12. Jak zasilane jest urządzenie notiOne?
Urządzenie zasilane jest przez wymienną baterię CR1632. Wymiany może dokonać sam użytkownik. Informacja o stanie baterii znajduje się w aplikacji notiOne po kliknięciu ikonki “i”. Użytkownik otrzymuje również powiadomienie w aplikacji, gdy nadejdzie czas wymiany. Długość działania zależna jest m.in. od częstotliwości używania urządzenia, w szczególności funkcji „Znajdź mnie”, jak i warunków atmosferycznych np. mróz.

13. Czy notiOne jest wodoodporny?
Materiały, z których wykonany jest notiOne są trwałe, bepieczne i odporne na warunki atmosferyczne, takie jak woda, piasek czy kurz.

14. Czy notiOne działa poza granicami Polski?
notiOne będzie działać za granicą, jednakże nie będą dostępne wszystkie jego funkcje. Poza granicami Polski nie mamy tak szerokiej sieci użytkowników z zainstalowanymi aplikacjami współpracującymi, przez co notiOne będzie lokalizowany wyłącznie w zasięgu telefonu Odbiorcy. Funkcją, która będzie działała w pełni jest: „Szukaj”, a więc możliwość znalezienia np. kluczy w mieszkaniu.

15. Dlaczego aplikacja prosi o zgodę na dostęp do multimediów, lokalizacji i połączeń?
- zgoda na dostęp do multimediów służy do przypisania zdjęcia do urządzenia,
- zgoda na lokalizację jest niezbędna do określania pozycji urządzenia,
- zgoda na dostęp do połączeń jest wymagana do określenia nr IMEI, który służy do identyfikowania danych pochodzących z telefonu użytkownika.
Wszystkie dane są wykorzystywane i przechowywane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - jedynie w zakresie niezbędnym do prawidłowego świadczenia usługi.

16. Czy urządzenie notiOne wymaga dodatkowej synchronizacji z telefonem?
Urządzenie notiOne nie wymaga dodatkowej synchronizacji z posiadanym przez użytkownika telefonem. Wystarczy połączyć urządzenie z dedykowaną aplikacją notiOne postępując według instrukcji. Pozostała synchronizacja dokonuje się automatycznie.

17. Czy można udostępnić podgląd na urządzenia w aplikacji innemu użytkownikowi?

Istnieją dwa sposoby na udostępnienie podglądu urządzenia w aplikacji:
1. Zalogowanie na dwóch telefonach na to samo konto aplikacji notiOne - wykorzystując ten sam adres email (lub konto Gmail / Facebook).
2. Skorzystanie z opcji "udostępnij notiOne". W tym celu należy wybrać konkretne urządzenie notiOne na liście, następnie kliknąć na mapę tak aby rozszerzyła się na większość ekranu. Na dole pojawi się okienko, w które należy wpisać adres e-mail wybranej osoby. Osoba ta również musi posiadać konto w aplikacji notiOne.

18. Co zrobić gdy urządzenie nie chce połączyć się z aplikacją?
Spróbuj odinstalować a następnie ponownie zainstalować aplikację notiOne na swoim telefonie. Jeśli to nie pomoże należy otworzyć urządzenie notiOne (wystarczy podważyć krawędzie), odczekać 30 sek, zamknąć mocno dociskając i spróbować jeszcze raz przejść kolejne kroki parowania.

19. Czy do urządzenia wkładamy kartę SIM?
Urządzenie nie korzysta z karty sim. Aplikacja oparta jest na technologii Bluetooth. elektroniczny moduł przyczepiony do np. obroży psa, wysyła sygnał odbierany przez aplikację notiOne lub inne aplikacje współpracujące. Obecnie sieć jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu otrzymujemy informację o położeniu modułu nawet z odległych części Polski.

20. Czy aplikacja działa wyłącznie na urządzeniach mobilnych?
Nie, istnieje również możliwość korzystania z aplikacji na komputerze. Możliwość ta jest dostępna pod adresem internetowym: https://web.notione.com

21. Jaki jest rozmiar opaski notiOne?
Minimalny obwód opaski to 13 cm, a maksymalny wynosi 18 cm.

22. Jak jest koszt zakupu aplikacji?
Jedyny koszt jaki wiąże się z używaniem notiOne, to koszt zakupu urządzenia, aplikacja instalowana na telefonie jest darmowa.

Waga (g)6
KomunikacjaBluetooth 4.0+ Low Energy
WodoodpornośćTAK
KompatybilnośćUrządzenia z systemem iOS oraz Android 4.3 i wyższym, oraz Bluetooth 4.0+ Low Energy
Zasilaniewymienna bateria CR1632
Sygnał dźwiękowyTAK
Wymiary27 x 27 x 8,5mm
Stopień 
2019-02-11

Idealny pomysł na prezent

Brelok jest bardzo dobrej jakości i sprawdzają się idealnie jako pomysł na oryginalny prezent.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  notiOne niebieski - skuteczny lokalizator do kluczy, portfela i nie tylko!

  notiOne niebieski - skuteczny lokalizator do kluczy, portfela i nie tylko!  CENNIK PRZESYŁEK - NASZE TOWARY DOSTARCZAMY WYŁĄCZNIE NA TERYTORIUM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ 

  1. Przesyłka Kurierska do 30kg, płatna przed wysyłką - 20,00 PLN brutto

  2. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna przed wysyłką - 15,00 PLN brutto

  3. Przesyłka z odbiorem w punkcie Paczka w Ruchu Odbiór- 15,00 PLN brutto

  4. Przesyłka z odbiorem  w punkcie Poczty Polskiej 15,00 PLN brutto

  5. Przesyłka z odbiorem  w punkcie UPS Access Point- 20,00 PLN brutto

  6. Przesyłka z odbiorem  w punkcie Dpd Pickup- 20,00 PLN brutto

  7. Przesyłka z odbiorem  w punkcie DHL Parcelshop- 20,00 PLN brutto  Top