06.02 Międzynarodowy Dzień Barmana

Pewnie nikt nie zna tylu życiowych historii co on. Dziś kolejny raz wypijmy jego zdrowie- najlepiej oczywiście w barze.

06.02 Międzynarodowy Dzień Barmana 

Znaleziono 4 produktów.
1 Recenzja (e)

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby, które szaleją na widok gadżetów związanych z ich ulubionym trunkiem. Dla nich stworzono brelok - kapsel od piwa. Pozwoli on uzewnętrznić posiadaczowi swoją pasję. Brelok stworzony jest z ergonomicznego zaczepu, który możemy dostosować do planowanego wykorzystania.

15,90 zł
Szybki podgląd
0 Recenzja (e)

Posiadasz najlepszego przyjaciela? Specjalnie dla niego stworzyliśmy specjalny prezent Brelok z napisem "bez friends". Jego niezwykła praktyczność sprawia, że nadaje się jako idealny podarunek. Zawieszka o owalnym kształcie została wykonana z metalu odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

15,90 zł
Szybki podgląd
0 Recenzja (e)

Brelok w kształcie kielicha jest idealnym gadżetem, który wniesie do Twojego życia uśmiech i trochę szaleństwa. Niektórym będzie się kojarzyć z niezapomnianymi imprezami, gdzie byłeś/byłaś w stanie wypić niezliczone ilości alkoholu i jednocześnie dobrze się bawić, a inni zinterpretują go jako coś poważniejszego, chociażby jako pionek do gry.

19,90 zł
Szybki podgląd
0 Recenzja (e)

Za chwilę impreza ze znajomymi, a Ty zapomniałeś wziąć ze sobą paluszki i alkohol? Wszyscy kiedyś mieliśmy z tym problem. Ale nic straconego! Znajomi wybaczą Ci to niedopatrzenie, kiedy pokażesz im swój nowy brelok.

19,90 zł
Szybki podgląd
Wyświetlanie 1 - 4 z 4 produktów

Top