Medycyna

Medycyna 

Znaleziono 7 produktów.
0 Recenzja (e)

Brelok - aniołek to świetny gadżet dla tych, którzy mają anielskie usposobienie! W całości wykonany z metalu, efektowny i elegancki, może stanowić świetne uzupełnienie naszego wizerunku. Dzięki specjalnemu zapięciu możemy go przypiąć w takich miejscach, jak np. portfel, plecak, czy torebka.

19,90 zł
Szybki podgląd
0 Recenzja (e)

HOPE czyli NADZIEJA. Nadzieję zawsze warto mieć, nie można jej porzucać. Niektórzy mówią "Nadzieja matką głupich", ale... lepiej być głupcem z nadzieją niż beznadziejnym mędrcem.

15,90 zł
Szybki podgląd
1 Recenzja (e)

Brelok Never Give Up to wyjątkowy przedmiot wykonany w całości z metalu. Jego przesłanie namawia do tego, aby nigdy się nie poddawać, dlatego sprawdzi się w każdej trudnej dla nas chwili, a także może stanowić prezent, dla kogoś, kto potrzebuje wsparcia i motywacji. Brelok może stanowić także ciekawy element dekoracyjny i dopełnienie naszego stylu.

15,90 zł
Szybki podgląd
0 Recenzja (e)

Breloki do kluczy najlepiej kupować w polecanych i sprawdzonych sklepach internetowych, ponieważ tylko tam, znajdziemy tak wszechstronny asortyment, ze każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie tu coś dla siebie. Brelok w kształcie termometru, to doskonały pomysł dla osób związanych w jakikolwiek sposób z medycyną i opieką zdrowotną.

19,90 zł
Szybki podgląd
1 Recenzja (e)

Kto powiedział, że lekarze nie mogą nosić breloków? Specjalnie dla nich, pielęgniarek i wszelkich innych ludzi zafascynowanych medycyną, został stworzony brelok-strzykawka. W zasadzie nie nadaje się on do robienia prawdziwych zastrzyków, ale gdyby się dało, to środowisko medyczne zgłaszałoby na niego zamówienia w ilości hurtowej!

19,90 zł
Szybki podgląd
0 Recenzja (e)

Nikt z nas nie lubi zamartwiać się, ile kilogramów przybyło nam od ostatniego tygodnia. Przez takie niepotrzebne myślenie, zaczynajmy mierzyć swoje życie w gramach, a nie ilości uśmiechów na twarzy.

19,90 zł
Szybki podgląd
0 Recenzja (e)

Jeśli Ty też już kolejny raz musiałeś zmierzyć się z nieprzyjemnymi uwagami ze strony znajomego, rozwiązanie czeka na Ciebie w niezwykle przystępnej cenie. Zakup nasz brelok i postrasz, że oddasz mu z liścia! 

19,90 zł
Szybki podgląd
Wyświetlanie 1 - 7 z 7 produktów

Top